Wyświetl stronę w języku:

Mark

Mark

Głównym nauczycielem języka angielskiego i komunikacji biznesowej w firmie Optilang jest Mark. Mark jest native speakerem z Wielkiej Brytanii, od ponad 30 lat pracującym w środowisku międzynarodowym. Po studiach z zakresu języków nowożytnych na Kingston University w Londynie Mark przepracował szereg lat na międzynarodowych rynkach pieniężnych. Następnie zdobył kwalifikacje nauczycielskie i uczył języków współczesnych uczniów szkolnych w Wielkiej Brytanii, a ponad 10 lat temu rozpoczął działalność w Polsce. Mark był również zaangażowany w działania o charakterze sprzedażowym i pojawił się kilkakrotnie na żywo w brytyjskim telewizyjnym kanale zakupowym przedstawiając produkty do pielęgnacji skóry naturalnej.

Obecnie Mark zajmuje się doskonaleniem znajomości angielskiego u swoich uczniów poprzez indywidualne sesje prowadzone twarzą w twarz lub przez Skype. Pracuje z międzynarodowymi firmami, wspomagając je w podnoszeniu umiejętności językowych oraz zapewnia wsparcie w zakresie usług weryfikacji poprawności językowej tekstu oraz usług tłumaczeniowych. Mark uczył zarówno angielskiego, jak i francuskiego w szkole Berlitz.

Mark ma naturalny talent do języków i mówi płynnie po francusku, a na swoim koncie ma szereg lekcji przeprowadzonych po angielsku i po francusku. Dzięki swojemu doświadczeniu korporacyjnemu jest w stanie dodać poziom autentyczności w całym procesie nauczania. Mark jest wykwalifikowanym nauczycielem z dyplomem uniwersyteckim na poziomie BA Hons z języków, ekonomii i polityki (posiada brytyjski dyplom PGCE), ma także certyfikat TEFL.

Mark jest żonaty z Polką i ma dwójkę dzieci, a jego polski styl życia bardzo mu odpowiada.