Wyświetl stronę w języku:

O firmie Optilang

Firma została założona przez jej głównego nauczyciela, Marka, z misją zaspokajania potrzeb w zakresie języka angielskiego oraz potrzeb komunikacyjnych przedsiębiorstw i osób prywatnych z terenu Katowic, Krakowa i sąsiadujących regionów. Filozofią Optilang jest świadczenie usług, które spełniają potrzeby klienta, począwszy od dokładnych tłumaczeń i usług weryfikacji poprawności językowej tekstu, do opracowywania i prowadzenia szkoleń doskonalących znajomość języka angielskiego oraz umiejętności komunikacyjne uczniów.

Prowadząc kursy szkoleniowe od 2005 r. firma Optilang w nauczaniu wykorzystuje połączenie tradycyjnych metod nauki języka z filmami, plikami audio, obrazami i konwersacją w celu ułatwienia przyswajania materiału. Z Optilang kursanci, bawiąc się i pracując w pozytywnej i proaktywnej atmosferze, udoskonalą swoje umiejętności językowe w zakresie angielskiego.

W ostatnim okresie firma Optilang rozwinęła tradycyjne lekcje języka angielskiego w zestaw innowacyjnych sesji nauki angielskiego online, które mogą być prowadzone przez Skype, pozwalając uczniom na większą elastyczność.